Увійти
04 вересня 2015 15:21

Президент пообіцяв, що розгляне всі сьогоднішні запитання з Майдану

  • Президент пообіцяв, що розгляне всі сьогоднішні запитання з Майдану

Президент України Віктор Янукович візьме на себе особисту відповідальність за вирішення проблем киян, які звернулись до нього під час «Діалогу з країною» з київського Майдану Незалежності.

Про це він заявив під час прямого ефіру телемосту «Діалог з країною».

«Я просив би організаторів сьогоднішнього нашого зібрання (на Майдані - ред.), зібрати всі питання, які сьогодні є у людей, що прийшли. Я вам обіцяю, що я їх розгляну особисто і дам вам відповіді зі своїм підписом. Якщо можна буде вирішити швидко, я вирішу швидко, якщо можна буде вирішити із часом, вирішу із часом. Але я обіцяю, що жодне питання не залишиться без відповіді. Я використаю всі можливості для вирішення питань, які у вас є», - сказав він.

Віктор Янукович підкреслив, відповідальність за вирішення скарг громадян на інших не перекладатиме.

Нагадаємо, під час прямого включення з Майдану Незалежності у Києві, між учасниками виникла незначна суперечка за право першим поставити запитання, проте досить швидко конфлікт вщух.

У новині зустрічається:

Авторизація

Новини


 

Новини партнерів


SELECTORNEWS

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net. Sinoptik.ua -погода в україні та світі. KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України. Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.