Увійти
29 серпня 2015 10:17

Олійник: влада у відповідь на насильство має застосувати силу закону

  • Народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник

    Народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник переконаний, що мітинги є мирними до тих пір, поки не порушуються закони, у відповідь же на насильство влада має застосувати силу закону.

Про це Олійник заявив виданню From-ua.

"Мітинги є мирними, поки не порушуються закони і Конституція. А коли захоплюються адміністративні будівлі, коли співробітників "Беркута" поливають водою з брансбойтів, перетворюючи їх на генерала Карбишева... коли зривають з постаменту пам'ятник, знищують комунальне майно, то це далеко не мирна акція" - пояснив він.

За його словами, правоохоронні органи діють у рамках закону. "Треба розуміти, що коли б'ють міліціонерів, співробітників "Беркута", то це окремий вид правопорушень, за який передбачена кримінальна відповідальність", - сказав народний депутат.

"Лідери опозиції 29 листопада закликали всіх до "революції". Революція відрізняється від еволюції тим, що не визнає законів, просто виходить черговий оратор і говорить, що ми діємо від імені народу в ім'я революційної доцільності. Але в Конституції мова йде про весь український народ, а не про 200 - 300 тисяч людей, що вийшли на вулицю", - заявив Олійник, додавши, що влада у відповідь на насильство має застосувати силу закону.

У новині зустрічається:

Авторизація

Новини


 

Новини партнерів


SELECTORNEWS

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net. Sinoptik.ua -погода в україні та світі. KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України. Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.