Увійти
31 серпня 2015 03:28

Майя очікували не кінця світу, а початку нової епохи. ІНФОГРАФІКА

  • Майя очікували не кінця світу, а початку нової епохи

Упродовж останніх місяців у пресі точаться розмови про так званий кінець світу. Укрінформ, дослідивши цю тему, спробував з'ясувати, чи є для цього ажіотажу реальні підстави.  Адже планету Нібіру ніхто не бачив, парад планет не підтверджений астрономами, а в культурі народу майя взагалі відсутнє поняття "кінця світу". Дату 21 грудня 2012 року майя вважали початком нової епохи, нового періоду світобудови. Кореспонденти Укрінформу з'ясовували також, чи існує ажіотажний попит на сірники, свічки та інші "форсмажорні" товари в регіонах країни. Отже, в переддень очікування чергової "всесвітньої катастрофи" не зайве знати, наскільки аргументованими є древні пророцтва.

Майя очікували не кінця світу, а початку нової епохи

Інфографіка Укрінформу. Кінець світу: міф чи реальність. 21 грудня 2012 - "кінець світу" за календарем майя. Інфографіка розповідає про найбільш популярні версії "армагеддону" - вплив міфічної планети Нібіру, поглинання енергії Сонця "чорною дірою", падіння на планету ніким не поміченого велетенського метеорита, виверження супервулканів та миттєва зміна магнітних полюсів Землі. Наводяться аргументи "за" і "проти" таких сценаріїв.

Придбати інфографіку.

У новині зустрічається:

Авторизація

Новини


 

Новини партнерів


SELECTORNEWS

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net. Sinoptik.ua -погода в україні та світі. KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України. Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.