Трамп заявив, що визначився з покупцями для TikTok, про яких він скаже «за два тижні»

Трамп заявив, що визначився з покупцями для TikTok, про яких він скаже «за два тижні»

Укрінформ
Президент США Дональд Трамп заявив, що знайшов покупців для американського сегмента TikTok, описавши їх як групу «дуже заможних людей», але не назвавши жодних конкретних імен чи назв компаній.

Про це він сказав у інтерв’ю Fox News, яке вийшло в неділю, передає Укрінформ.

«До речі, у нас є покупець TikTok», - зазначив президент США.

Він зауважив, що це – «група дуже заможних людей», про яких він скаже «приблизно за два тижні».

Водночас Трамп припустив, що угода, яку він розробляє, ймовірно, потребуватиме схвалення уряду Китаю. У цьому зв’язку він висловив сподівання, що глава КНР Сі Цзіньпін схвалить її.

Читайте також: Трамп утретє продовжує термін продажу TikTok у США

Як повідомляв Укрінформ, у 2024 році Конгрес США ухвалив закон, який дозволяє заборонити використання соцмережі TikTok в Америці, якщо вона не буде відокремлена від китайської компанії ByteDance. У США досі існують застереження, що TikTok може передавати особисті дані громадян США в Китай, що становить загрозу національній безпеці Сполучених Штатів.

Фото: Official White House

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-