Кличко обіцяє: всі фонтани на Русанівському каналі запустять навесні

01.09.2016 10:18 658

Дванадцять фонтанів комплексу на Русанівській набережній запрацюють наступної весни.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час відкриття після реконструкції другої черги фонтанів на Русанівці, інформує прес-служба мера.

"Дуже добре, що Київ стає привабливим та комфортним містом. Ми раді, що кожен день ми відкриваємо нові об'єкти, і кияни бачать, як змінюється наше місто. Тиждень тому ми відкрили відремонтований фонтан біля Оперного театру, який не працював 15 років. Там з'явилася підсвітка, також вечорами у вихідні дні відбувається світломузичне шоу", - зазначив мер.

 Кличко повідомив, що відкрилася друга черга - чотири реконструйованих фонтани.

"Перші чотири фонтани ми запустили на День Києва. Ще чотири фонтани запустимо навесні, і у нас буде повністю відновлений каскад фонтанів на Русанівці. Кожного вечора сюди приходять сотні, тисячі киян подивитися на фонтани, послухати музику, відпочити та поспілкуватися з друзями. Я впевнений, що цей комплекс стане знаковим місцем для столиці", - наголосив Київський міський голова.

 Фонтан на Русанівському каналі працює у ранкові та вечірні години - до 30 вересня. Щоп'ятниці та щосуботи з 21.30 до 23.00 кияни можуть подивитися світломузичне шоу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-