Туроператори не побоюються за безпеку українців на курортах Туреччини

18.07.2016 11:28 718

Українські туроператори не бачать причин побоюватися за безпеку українських туристів на курортах Туреччини після подій, пов'язаних зі спробою державного перевороту 15 липня 2016 року.

До такого висновку прийшли в Центрі розвитку туризму України після спілкування з укринскими туроператорами, повідомляє Укрінформ.

За словами голови Центру розвитку туризму Володимира Царука, ніхто з українських туроператорів поки не висловив побажань перервати свій відпочинок і повернутися в Україну. Усі чартерні рейси з Києва і регіонів вилітають згідно з розкладом.

Так, за словами гендиректора туроператора TUI Ukraine Тараса Демури, ситуація на пляжних курортах Туреччини - в Анталії, Бодрумі і провінції Мугла, де відпочивають більшість українських туристів - залишається спокійна. "Відмов від поїздок до Туреччини у нас поки не зафіксовано. Ми продовжуємо виконувати свої польотні програми на турецькі курорти в повному обсязі і уважно стежимо за ситуацією. У нас опрацьовані сценарії швидкого реагування на випадок загострення", - зазначив він.

У свою чергу гендиректор мережі "Поїхали з нами" Олег Кулик заявив: "Можливо буде невеликий спад кількості продажів по Туреччині, але в цілому ця ситуація не вплине на туристичний потік з України на турецькі курорти".

За даними ЦРТУ, сьогодні на турецьких курортах відпочиває близько 35-40 тисяч українців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-