Материнська компанія Google збільшила прибуток на чверть

29.07.2016 09:32 2405

Керівництво Alphabet, материнської компанії Google, оголосило фінансові результати за другий квартал 2016 року. Виручка компанії зросла на 21 відсоток за рахунок мобільних застосувань і відео.

Про це повідомляє DW.

"Консолідована виручка компанії Alphabet, що керує активами Google, у другому кварталі 2016 року становила 21,5 мільярда доларів. Про це говориться у звітності компанії, оприлюдненій у четвер, 28 липня. Виручка компанії зросла на 21 відсоток порівняно з тим же періодом попереднього року.

Чистий прибуток компанії зріс майже на чверть до 4,9 мільярдів доларів. Зростання прибутку пов'язують зі збільшенням продажів реклами на мобільних пристроях і планшетах, а також через зростання попиту користувачів і рекламодавців на відеоконтент, зазначається у повідомленні.

За словами аналітика компанії BGC Partners Коліна Гілліса, як правило, рекламодавці платять менше за клік користувача мобільних телефонів. У 2015 році велику частину доходу від реклами Alphabet принесли кліки із звичайних комп'ютерів. Проте, високі показники виручки у сегменті мобільних застосувань і відео дають змогу аналітикам припустити, що ситуація на ринку починає мінятися.

Сам Google приніс материнській компанії пригнічуючу частину доходів - 21,3 мільярда доларів. Операційний прибуток становив 6,9 мільярда. Доходи Google від реклами зросли на 19,5 відсотка і становили 19,15 мільярда. На 29 відсотків збільшилися доходи у сегменті pay per click, де рекламодавець платить компанії, якщо користувач зайшов на його сторінку за рекламним посиланням.

Фото: Tony Avelar/Bloomberg

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-