Після заяви про покемонів акції Nintendo стрімко впали

25.07.2016 05:02 1395

Акції творця гри Pokemon Go, японської корпорації Nintendo на токійській біржі, впали на 16,5%, після того як компанія заявила, що велика частина доходів від гри дістається не їй.

Заяву Nintendo було поширено після закриття торгів у п'ятницю. У ньому компанія уточнює, що доходи від надпопулярної гри Pokemon Go не так сильно позначаться на її фінансових показниках, як того можуть очікувати інвестори.

Як уточнили в корпорації, Nintendo не є власником повних прав на гру, а володіє лише 32% в компанії Pokemon Company, яка отримує ліцензійні відрахування і частина прибутку від купівель, які гравці роблять всередині гри.

Також у Nintendo є частка в компанії-дистриб'ютора ігри, Niantic, проте інформації про те, яку частку прибутку від гри отримує дистриб'ютор, у відкритому доступі немає.

Тому, йшлося в заяві Nintendo, феноменальний успіх Pokemon Go не дуже сильно позначиться на річній звітності, яку компанія планує випустити в березні 2017 року.

Компанія планує збільшити свій прибуток від гри за рахунок продажу спеціального пристрою, детектора покемонів. Пристрій у вигляді напульсника вібруватиvt, якщо поблизу від його носія з'явиться покемон.

Як зазначено в заяві Nintendo, пристрій вже розроблено, але коли він надійде в продаж і скільки буде коштувати, поки невідомо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-