Роналду став першим у світі футболістом-мільярдером

Роналду став першим у світі футболістом-мільярдером

Укрінформ
Нападник ФК «Аль-Насра» (Саудівська Аравія) та збірної Португалії з футболу Кріштіану Роналду став першим у світі гравцем-мільярдером.

Про це повідомило Bloomberg, передає Укрінформ.

Згідно з Індексом мільярдерів Bloomberg, статки Роналду зросли до $1,4 мільярда доларів. Таким чином, він став першим в історії футболістом-мільярдером.

40-річний Роналду за свою кар'єру виступав у найбільших європейських клубах, включаючи англійський «Манчестер Юнайтед» та італійський «Ювентус», і підписував прибуткові контракти з провідними брендами, такими, як Armani та Nike.

У червні цього року він продовжив контракт із саудівською командою «Аль-Наср», вартість якого, за інформацією ЗМІ, перевищує 400 мільйонів доларів.

Протягом тривалого часу Роналду й аргентинець Ліонель Мессі, з яким вони борються за звання найкращого футболіста, отримували приблизно однакову зарплату. Проте це змінилося у 2023 році, коли Роналду перебрався у країну Перської затоки, а Мессі приєднався до клубу «Інтер Маямі», яка виступає в американській Вищій лізі футболу (MLS).

Читайте також: Роналду хоче подовжити контракт із саудівським «Аль-Насром» ще на два роки

Втім, згідно з контрактом, аргентинець отримає частку в американському футбольному клубі після завершення кар'єри, тож їхні статки з давнім суперником знову можуть зрівнятися.

Як повідомляв Укрінформ, нападник «Аль-Насра» (Саудівська Аравія) та збірної Португалії Кріштіану Роналду очолив рейтинг найвисокооплачуваніших футболістів світу.

Фото Укрінформу можна купити тут

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-