Жіноча збірна України завершила без медалей ЧЄ зі спортивної гімнастики

Лише одна українка боролась у фіналі Євро-2024.

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики серед жінок пройшов в італійському Ріміні, передає Укрінформ.

На Євро-2024 Україну представляли п'ять гімнасток в дорослій категорії: Єлизавета Губарева, Анна Лащевська, Діана Лобок, Поліна Д’яченко, Маріанна Кінюк.

Вперше за три роки до фіналу пробилась одна українська гімнастка. Дебютантка дорослої континентальної першості Поліна Д'яченко боролась за медаль у вправах на колоді.

Українка виконала вправу складністю 5.1, заробивши 12.500 балів. За підсумками фіналу Д'яченко посіла восьме місце – найменший результат серед усіх спортивних гімнасток.

Як повідомляв Укрінформ, на чоловічому Євро Україна завоювала п'ять нагород та виграла медальний залік.