АПЛ: «Арсенал» розгромив «Челсі» й очолив англійський чемпіонат

В Англійській прем'єр-лізі (АПЛ) тривають поєдинки футбольного чемпіонату.

Лондонський «Арсенал» українського захисника Олександра Зінченка у домашньому матчі на «Емірейтс Стедіум» із результатом 5:0 завдав нищівної поразки землякам із «Челсі», за який виступає форвард збірної України Михайло Мудрик, передає Укрінформ.

Рахунок на 4-й хвилині зустрічі відкрив бельгійський нападник «канонірів» Леандро Троссард. Закріпили перевагу господарів Бен Вайт (52, 70) та Кай Гаверц (57, 65).

Зінченко у середині другого тайму замінив японського оборонця Такехіро Томіясу; Мудрик вийшов на поле у стартовому складі гостей, зігравши 66 хвилин.

«Арсенал» повернувся на перше місце у турнірній таблиці АПЛ.

Турнірне становище лідерів: «Арсенал» - 77 очок (після 34-х ігор), «Ліверпуль» - 74 (33), «Манчестер Сіті» - 73 (32).

24 квітня «Ліверпулю» протистоятиме вдома «Евертон», а 25 квітня «Брайтон» прийматиме ще одного фаворита першості - «Манчестер Сіті». «Арсенал» 28 квітня поїде у гості до «Тоттенгема».