Київський «Сокіл» став 15-разовим чемпіоном України з хокею

Хокеїсти київського «Сокола» у дограванні перемогли «Кременчук» і стали чемпіонами України з хокею сезону-2023/2024.

Результат поєдинку «Кременчук»  - «Сокіл» - 2:3 (1:1, 0:1, 1:1). Рахунок у фінальній серії - 0:4, передає Укрінформ.

Учора у третьому періоді за рахунку 3:1 матч припинили через повітряну тривогу. Сьогодні команди дограли 7 хвилин та 20 секунд.

Це вже 15-та чемпіонська звитяга київського клубу в українських першостях. Крім того, для столичної команди це також третій чемпіонський титул поспіль.

Як повідомлялося, на півфінальній стадії «Сокіл» здолав «Київ Кепіталз» (серія - 4:1), а «Кременчук» обіграв херсонський «Дніпро» (4:3).