Збірна України U21 здолала однолітків із Азербайджану у відборі на Євро-2025

«Синьо-жовті» виграли шість матчів із шести.

Збірна України U-21 розгромила команду Азербайджану у кваліфікації молодіжного чемпіонату Європи-2025 з рахунком 3:0, передає Укрінформ.

На 25-й хвилині рахунок відкрив Олександр Яцик, а під кінець першого тайму перевагу українців подвоїв Олег Очеретька. На початку другого тайму Україна U21 зробила рахунок 3:0, відзначився Валентин Рубчинський.

Четвертий м'яч українців у ворота Азербайджану U21 скасували через порушення правил форварда Краснопіри збірної України.

Завдяки перемозі Україна U21 повернула собі чисте перше місце — має 18 очок після шести матчів. Найближчого переслідувача, Англію, українці випереджають на три очки.

Наступні матчі відбору Україна проведе у вересні 2024 року — проти Сербії та Північної Ірландії.