Ла Ліга. Асист Циганкова допоміг «Жироні» обіграти «Осасуну»

У 28-му турі іспанської Ла Ліги футболісти «Жирони», за яку виступають українці Віктор Циганков та Артем Довбик, вдома переграли «Осасуну».

Гра на «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві» у Жироні завершилася на користь господарів з рахунком 2:0, передає Укрінформ.

Авторами голів стали Порту, якому на 13-й хвилині асистував Циганков, та Савіо (87).

Циганков та Довбик вийшли у стартовому складі «Жирони», зігравши відповідно 64 та 81 хвилини.

«Жирона» набрала 62 очки і обійшла «Барселону» на другомі місці у турнірній таблиці Ла Ліги.

Лідирує мадридський «Реал» (66), який 10 березня з українським голкіпером Андрієм Луніним прийматиме «Сельту».