Ла Ліга: «Реал» з Луніним не зміг переграти «Райо Вальєкано»

У поєдинку 25-го туру іспанської Ла Ліги футболісти мадридського «Реала» на виїзді не втримали перемогу над «Райо Вальєкано».

Зустріч на «Естадіо де Вальєкас» у Мадриді завершилася внічию - 1:1, передає Укрінформ.

На гол нападника «вершкових» Хоселу, який відкрив рахунок на 3-й хвилині, господарі відповіли реалізованим пенальті у виконанні Рауля Де Томаса (27).

На останніх хвилинах матчу захисник гостей Даніель Карвахаль за друге поспіль попередження отримав червону картку (90+3).

Ворота «Реала» у цьому протистоянні захищав український голкіпер Андрій Лунін.

«Реал» одноосібно очолює турнірну таблицю Ла Ліги, набравши 62 очки. Другою йде «Жирона» (56), яка завтра в Більбао зустрінеться з «Атлетіком». Третю позицію займає «Барселона», в активі якої 54 очки після 25-ти ігор.