Хет-трик Довбика та гол Циганкова принесли перемогу «Жироні» над «Севільєю»

У 21-му турі іспанської Ла Ліги футболісти «Жирони» здобули 16-ту перемогу, розгромивши «Севілью».

Гра на «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві» у Жироні завершилася на користь господарів з рахунком 5:1, передає Укрінформ.

Успіх «Жироні» забезпечили хет-трик українського форварда Артема Довбика, який у першому таймі відзначився на 13, 15, 19-й хвилинах, та голи після перерви українського вінгера «біло-червоних» Віктора Циганкова (56) й уругвайського форварда Крістіана Стуані, який на 73-й хвилині замінив Довбика.

На 66-й хвилині зустрічі на поле замість Циганкова вийшов іспанський нападник Валері.

«Жирона» набрала 52 очки у 21-му поєдинку і посідає перше місце у турнірній таблиці Ла Ліги.

Мадридський «Реал» (51 очко) із українським голкіпером Андрієм Луніним йде другим. Третю позицію займає «Барселона», в активі якої 44 очки після 20-ти матчів, як і у «Реала».