Як повідомляє офіційний сайт Дефлімпіади, національна команда України у передостанній, 13-й змагальний день здобула 9 нагород - 6 золотих, 2 срібні та 1 бронзову, передає Укрінформ.

«Золото»: легка атлетика - Володимир Данильченко (потрійний стрибок), Анастасія Сидоренко (біг на 800 метрів), жіноча естафета 4х400 метрів (Вікторія Кочмарик, Юлія Шаповал, Соломія Куприч, Крістіна Кіняйкіна); вільна боротьба - Анатолій Червоненко (86 кг); спортивне орієнтування - Олександр Санкін, Руслан Ніколаєнко, Назар Левицький (чоловіча естафета), Ганна Андросович, Яна Мельник, Ганна Федосєєва (жіноча естафета).

«Срібло»: легка атлетика - Руслана Муравська (стрибки у висоту); вільна боротьба - Микита Латюк (97 кг).

«Бронза»: вільна боротьба - Сергій Драган (125 кг).

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 138 нагород - 62 золотих, 39 срібних, 37 бронзових.

XXIV літні Дефлімпійські ігри триватимуть до 15 травня.

Дефлімпіада - спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 - золоту.