Українці виграли шість медалей на турнірах Кубка Європи із дзюдо

6 нагород, з них 4 - золоті, здобули наші спортсмени на трьох турнірах Кубка Європи із дзюдо.

На «дорослому» Кубку Європи, який проходив в хорватському Дубровнику, володарем золотої нагороди у категорії до 90 кг став Заур Дуньямалієв. Це найкращий результат спортсмена на міжнародних змаганнях, передає Укрінформ.

На кадетському Кубку Європи, що відбувся у Страсбургу (Франція), «золото» у ваговій категорії понад 90 кг підкорилося Крістіану Хохлову. Всі свої поєдинки український дзюдоїст завершив достроковими переремогами, не залишивши жодних шансів суперникам. Для Крістіана це перший успіх у кар’єрі на етапах Кубка Європи.

Бронзовими призерами стали Федір Ярошенко (понад 90 кг) та Іван Чернишенко (до 81 кг).

Одразу дві золоті нагороди завоювали представники збірної  України на юніорському Кубку Європи у Познані (Польща).

У категорії до 73 кг перемогу здобув Антон Шугалеєв, вигравши сумарно шість поєдинків.

Ще одне «золото» до скарбнички української команди принесла Діана Семченко (понад 78 кг).

Усі свої нагороди наші спортсмени присвячують Україні та її захисникам.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії триває 61-й день.