Формула-1: Ферстаппен виграв Гран-прі Емілії-Романьї

Голландець виграв другу гонку в сезоні.

Переможцем 4-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Емілії-Романьї став пілот команди «Ред Булл» Макс Ферстаппен, повідомляє Укрінформ.

Гонку на Автодромі Енцо і Діно Феррарі в Імолі впевнено виграв Ферстаппен. Він зі старту захопив лідерство і тримав на безпечній відстані конкурентів – Серхіо Переса («Ред Булл») та Шарля Леклера («Феррарі»).

У підсумку Перес фінішував другим, Ландо Норріс («Макларен») – третім, а Джордж Расселл («Мерседес») – четвертим. Леклер йшов на друге місце, але вилетів з траси на 54-у колі і посів лише 6-у позицію. Інший пілот «Феррарі» Карлос Сайнс зійшов ще на стартовому колі.

Після 4-х етапів Леклер очолює загальний залік чемпіонату – 86 очок. На другій позиції Ферстаппен – 59, на третій Перес – 54.

5-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Маямі відбудеться на Міжнародному автодромі Маямі (США) 8 травня.