Молодіжна збірна України з хокею здобула вольову перемогу над Угорщиною

Хокеїсти молодіжної збірної збірної України U20 перемогли у Будапешті ровесників з Угорщини у товариському матчі.

Програючи 2:5, наша команда вирвала пегремогу в овертаймі 6:5 (1:4, 1:0, 3:1, 1:0), передає Укрінформ.

У складі українців шайби закинули Денис Гончаренко (8-ма хвилина),Артем Пономаренко (21), Артур Чолач (52), Данило Коржилецький (53, 61) и Богдан Панасенко (57).

У Будапешті збірна України також проведе спаринг проти Італії, а потім переїде до Естонії, де з 12-го по 18 грудня пройде чемпіонат світу у Дивізіоні 1В.

Суперниками подопічних Олександра Бобкіна та Руслана Борисенка будуть команди Естонії, Польщі, Японії, Франції та Словенії.