Формула-1: Гемілтон виграв Гран-прі Росії

Дубль «Мерседеса» в Сочі і провал Феттеля.

На автодромі в Сочі завершився 16-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1. Переможцем Гран-прі Росії став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»). Про це повідомляє Укрінформ.

До 27-го кола в гонці впевнено лідирував пілот «Феррарі» Себастьян Феттель, але після піт-стопу у його боліда несподівано виникли технічні проблеми і німець зійшов з траси. Після цього лідерство захопив дует з «Мерседеса» і у підсумку Льюїс Гемілтон без проблем доїхав першим. Це 9-а перемога Гемілтона в сезоні, 82-а перемога в кар’єрі і 4-а перемога на Гран-прі Росії.

Другим фінішував Валттері Боттас («Мерседес»), третім - Шарль Леклер («Феррарі»), який кілька разів без успіху намагався обійти Боттаса. Четверте місце посів Макс Ферстаппен («Ред Булл»).

Після 16-и етапів перше місце у загальному заліку впевнено посідає Гемілтон, який набрав 322 очки. Боттас другий - 249 очок. Леклер піднявся на третє місце - 215 очок. Ферстаппен четвертий – 212 очок.

17-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Японії відбудеться 11-13 жовтня в Судзуці.