Плей-офф Суперліги: «Миколаїв» взяв реванш у «Київ-Баскет»

«Черкаські Мавпи» зрівняли рахунок в серії із «Запоріжжям».

Тривають чвертьфінальні матчі плей-офф баскетбольної Суперліги. МБК «Миколаїв» переміг «Київ-Баскет» у другому матчі 103:94 і зрівняв рахунок в серії 1:1. Про це повідомляє Укрінформ.

В другому матчі 1/4 фіналу плей-офф «Київ-Баскет» втратив перемогу над МБК «Миколаїв» на останніх секундах основного часу – 85:85. В овертаймі «Миколаїв» дотиснув суперника 103:94. Найрезультативніший гравець матчу – захисник «Київ-Баскет» Павло Крутоус (24 очки). Матч №3 зіграють 1 квітня в Києві.

Третій матч знадобиться і в парі «Запоріжжя» - «Черкаські Мавпи». В другому поєдинку чвертьфінального протистояння клуб з Черкас переміг на своєму майданчику 101:91 і зрівняв рахунок в серії 1:1. Найрезультативніший гравець матчу – захисник «Черкаських Мавп» Руслан Отверченко (30 очок). Матч №3 зіграють 1 квітня у Запоріжжі.