Бельгійка Мертенс перемогла на турнірі в Досі

У фіналі Мертенс обіграла екс-першу ракетку світу Халеп.

Бельгійка Еліса Мертенс стала переможницею турніру WTA в Досі (Катар). У фіналі Мертенс обіграла румунку Сімону Халеп в трьох сетах 3:6, 6:4, 6:3. Про це повідомляє Укрінформ.

Бельгійка Мертенс, яка займає 21-е місце в світовому рейтингу, програла перший сет і поступалася 0:2 на старті другого. Однак, вона зуміла переломити хід зустрічі і вперше вийшла вперед за рахунку 4:4 у другій партії. У заключному сеті вже Халеп увесь час наздоганяла, але Мертенс довела матч до перемоги.

Перемога стала для Мертенс першою в історії її протистояння з Халеп. До цього Халеп двічі протягом 2018 року обіграла Елісу.

Мертенс виграла п’ятий турнір в кар’єрі і перший турнір престижного рівня Premier.

Нагадаємо, що на турнірі в Досі Халеп обіграла українських тенісисток Лесю Цуренко і Еліну Світоліну.