Українські біатлоністки посіли 14 місце в естафеті на етапі Кубка світу в Канаді

Жіноча збірна України посіла 14-е місце в естафеті 4х6 км на сьомому етапі Кубка світу з біатлону в Кенморі (Канада).

Юлія Журавок перший етап завершила десятою, Юлія Джима передала естафету восьмою, Надія Бєлкіна, записавши у пасив штрафне коло, 11-ю відправила на дистанцію Яну Бондар, яка "заробила" ще два штрафних кола і у підсумку фінішувала 14-ю, повідомляє Укрінформ.

Українська четвірка (3 штрафних кола + 12 додаткових патронів) відстала від переможниці збірної Німеччини (1+12) на 6 хвилин 09,3 секунди.

Срібними призерами стали біатлоністи Норвегії (2+7). Бронзові нагороди виграли представниці Франції (0+12).

Загалом на старт вийшли 18 команд.

9 лютого у заключний день канадського етапу Кубка світу відбудуться спринтерські гонки - чоловіча на 10 км (о 21.20 за київським часом) та жіноча на 7,5 км (23.45).