Українки виграли чотири медалі на першості світу зі спортивної боротьби

На молодіжній першості світу зі спортивної боротьби (атлети до 23-х років) у Бухаресті (Румунія) 10 комплектів нагород розіграли жінки.

На п'єдестал світової першості вдалося піднятися чотирьом представницям України, повідомляє Укрінформ.

Срібним призером у ваговій категорії до 62 кг стала Ілона Прокопевнюк, яка у фіналі поступилася японці Юкако Каваї (3:14).

Бронзові медалі у сутичках за 3-ті місця здобули Крістіна Береза (53 кг) - після перемоги у над Актенге Кеунімжаєвою з Узбекистану (10:0), Олена Кремзер (59 кг), яка перемогла мексиканку Алехандру Ромеро Боніллу (7:2) та Ірина Коляденко (65 кг), якій вдалося покласти на лопатки Софію Христову Георгієву з Болгарії (5:0).

16-18 листопада нагороди молодіжної першості світу розігрують представники вільного стилю боротьби.

Як повідомлялося, у турнірі з греко-римської боротьби українці взяли "золото" і "бронзу". Семен Новіков, вигравши у фіналі у кубинця Даніеля Грегорича (10:2), став переможцем світової першості у ваговій категорії до 87 кг. Бронзову медаль завоював Олександр Грушин (63 кг), поборовши в сутичці за 3-тє місце іранця Мейсамі Карамалі Далхані (12:4).