Формула-1: Гемілтон переміг на Гран-прі Бразилії, «Мерседес» виграв Кубок конструкторів

Ферстаппен фінішував другим.

У Сан-Паулу відбувся 20-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Бразилії. Переможцем став пілот команди «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон. Про це повідомляє Укрінформ.

На автодромі Інтерлагос Льюїс Гемілтон («Мерседес») переміг вже у статусі чемпіона світу 2018 року. Це його 10-а перемога в сезоні і 72-а в кар’єрі. Другим фінішував Макс Ферстаппен («Ред Булл»), який тривалий час лідирував в гонці, але втратив перше місце після зіткнення з Естебаном Оконом («Форс Індія»). Третє місце в Сан-Паулу завоював Кімі Райкконен («Феррарі»).

Перемога Гемілтона дозволила «Мерседесу» виграти Кубок конструкторів (командний залік) вп’яте поспіль.

Останній 21-й етап чемпіонату – Гран-прі Абу-Дабі відбудеться 23-25 листопада в Абу-Дабі (ОАЕ) на трасі Яс Маріна.