Формула-1: Ферстаппен переміг на Гран-прі Мексики, Гемілтон – чемпіон 2018 року!

Фото
Гемілтона фінішував лише четвертим, але цього йому вистачило аби стати переможцем сезону.

У Мехіко відбувся 19-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі США. Переможцем став пілот команди «Ред Булл» голландець Макс Ферстаппен. Льюїс Гемілтон з команди «Мерседес» фінішував на 4-у місці, став недосяжним для конкурентів і виборов п’ятий чемпіонський титул у своїй кар’єрі. Про це повідомляє Укрінформ.

За два етапи до фінішу Льюїс Гемілтон («Мерседес») став чемпіоном світу 2018 року. На Гран-прі Мексики британець фінішував 4-м і цього йому вистачило аби випередити у загальному заліку Себастьяна Феттеля («Феррарі»). Це п’ятий чемпіонський титул Гемілтона в кар’єрі.

А переможцем Гран-прі Мексики став Макс Ферстаппен («Ред Булл»). Це його друга перемога в сезоні і п’ята в кар’єрі. Ферстаппен другий рік поспіль перемагає в Мехіко.

Слідом за Ферстаппеном фінішував Феттель, третє місце у Кімі Райкконена («Феррарі»).

Передостанній 20-й етап чемпіонату – Гран-прі Бразилії відбудеться 9-11 листопада в Сан-Паулу на автодромі Інтерлагос.