Українки Лівач і Ткач розіграють

Українки Лівач і Ткач розіграють "бронзу" на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби

У Будапешті (Угорщина) триває чемпіонат світу з вільної, жіночої та греко-римської боротьби.

Українки Оксана Лівач (вагова категорія до 50 кг) і Юлія Ткач-Остапчук (62 кг), яким не вдалося пробитися у фінал змагань, завтра посперечаються за бронзові медалі, повідомляє Укрінформ.

Лівач перемогла Джесіку Анну Марію Макдональд з Канади (5:1), Валентину Ісламову-Брик з Казахстану (4:2) і монголку Нарангерел Ерденесух (10:3), а в півфіналі поступилася чемпіонці світу японці Юї Сусакі (0:10), яка розіграє "золото" з екс-українкою Марією Стандник з Азербайджану.

Срібний призер торішнього чемпіонота світу Ткач-Остапчук у свою чергу взяла гору над німкенею Луїсою Хельгою Гердою Німеш (3:2), шведкою Малін Юганною Маттссон (6:2), однак в 1/2 фіналу не втримала перевагу в 3 бали і програла японці Юкако Каваї (3:4).

На фото: Юлія Ткач-Остапчук.