Формула-1: Гемілтон переміг на Гран-прі Японії

Феттель фінішував шостим і відстав від Гемілтона на 67 очок.

У місті Судзука відбувся 17-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Японії. Переможцем став пілот команди «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон. Про це повідомляє Укрінформ.

Гемілтон впритул наблизився до чергового чемпіонського титулу. В Судзуці британець, який переміг в кваліфікації, проїхав лідером усю гонку і першим перетнув фініш. Це 9-а перемога Гемілтона в сезоні і 71-а в кар’єрі.

Друге місце на етапі посів Валттері Боттас («Мерседес»). Це вже четвертий переможний дубль «Мерседеса» в цьому сезоні. Третім фінішував Макс Ферстаппен («Ред Булл»).

Себастьян Феттель («Феррарі») вибув з боротьби за перемогу на етапі ще на початку гонки, коли зіштовхнувся з Ферстаппеном і перемістився на останні місця. У підсумку Феттель фінішував лише 6-м.

Льюїс Гемілтон впевнено очолює загальний залік. В його активі тепер 331 очко, він випереджає Феттеля на 67 очок і вже наступної гонки може стати чемпіоном. До фінішу чемпіонату залишилось 4 гонок.

Наступний 18-й етап чемпіонату – Гран-прі США відбудеться 19-21 жовтня в Остіні на трасі Амерік.