Чехія виграла чемпіонат Європи з міні-футболу у Києві

У фіналі чехи обіграли Румунію 4:1.

У Києві завершився чемпіонат Європи з міні-футболу. Переможцем турніру стала збірна Чехії, яка у фіналі обіграла румунів 4:1. Про це повідомляє Укрінформ.

У фіналі чемпіонату Європи з міні-футболу, який завершився у київському Гідропарку, зустрілися збірні Чехії та Румунії. Чехи, які є чинними чемпіонами світу, перемогли 4:1 і вперше в історії стали чемпіонами Європи.

Зауважимо, що у півфіналі Чехія розгромила збірну Англії 5:0. Саме англійці у чвертьфіналі вибили з турніру збірну України.

Нагадаємо, збірна України посіла перше місце у групі. Вихід з групи на Євро-2018 гарантував нашій збірній участь у чемпіонаті світу з міні-футболу в Австралії.