Світоліна виграла у Мертенс і вийшла до півфіналу турніру WTA у Монреалі

Перша "ракетка" України і п'ятий номер світової класифікації Еліна Світоліна продовжує захищати титул чинної переможниці на престижному турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 (Coupe Rogers) у Монреалі (Канада) з призовим фондом $2,82 млн.

В 1/4 фіналу змагань посіяна під 5-м номером Світоліна за півтори години завдала поразки Елізе Мертенс з Бельгії - 7:5, 6:3, повідомляє Укрінформ.

Це була третя зустріч харків'янки в очних протистояннях з бельгійкою. Рахунок став 3х0 на користь Еліни.

За вихід у фінал Coupe Rogers Світоліна зійдеться з 3-ю "ракеткою" світу американкою Слоун Стівенс, яка у чвертьфіналі перемогла Анастасію Севастову з Латвії - 6:2, 6:2.

В іншому півфіналі лідер світового рейтингу румунка Сімона Халеп зіграє з австралійкою Ешлі Барті.