Формула-1: Феттель переміг на Гран-прі Великої Британії

Найкращий етап сезону.

В Сільверстоуні відбувся 10-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Великої Британії. Переможцем став пілот команди «Феррарі» німець Себастьян Феттель. Про це повідомляє Укрінформ.

Етап в Сільверстоуні вийшов видовищним і захоплюючим. Після двох аварій на останніх колах розгорнулась шалена боротьба між четвіркою фаворитів сезону – пілотів «Феррарі» та «Мерседеса». В результаті за п’ять кіл до фінішу Феттель обійшов Валттері Боттаса і зберіг лідерство до завершення гонки. Це 4-а перемога німця в сезоні та 51-а в кар’єрі.

Другим фінішував Льюїс Гемілтон з «Мерседеса», третім – Кімі Райкконен з «Феррарі», а Боттас на останніх колах опустився на четверте місце. На п’ятому місці завершив гонку Даніель Ріккардо з «Ред Булл», а от його напарник і переможець минулого етапу в Австрії – Макс Ферстаппен до фінішу не доїхав.

Себастьян Феттель зберіг лідерство у загальному заліку. В його активі 171 очко. Гемілтон другий – 163 очок. На третій позиції Райкконен – 116 очок.

Наступний 11-й етап чемпіонату – Гран-прі Німеччини відбудеться 20-22 липня у Гоккенгаймі.