Формула-1: Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Великої Британії

Друге та третє місця у пілотів «Феррарі».

У Сільверстоуні триває 10-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Великої Британії. Переможцем кваліфікації став пілот команди «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон. Про це повідомляє Укрінформ.

Льюїс Гемілтон став найшвидшим пілотом під час кваліфікації Гран-прі Великої Британії. Це 4-й поул британця в сезоні та 76-й в кар’єрі. Цікаво, що Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Великої Британії вже вшосте у кар’єрі.

Слідом за Гемілтоном завтра стартуватимуть гонщики «Феррарі». Себастьян Феттель показав другий час, а Кімі Райкконен – третій. Далі розташувалися: 4.Валттері Боттас («Мерседес»), 5.Макс Ферстаппен («Ред Булл»), 6.Даніель Ріккардо («Ред Булл»).

Головна гонка Гран-прі Великої Британії відбудеться 8 липня в Сільверстоуні. Початок о 16:00.