Українські борчині виграли 2

Українські борчині виграли 2 "золота", "срібло" і 4 "бронзи" на першості Європи

У другий день першості Європи зі спортивної боротьби серед кадетів у Дьйорі (Угорщина) нагороди розіграли представниці жіночої боротьби.

Переможницями континентального турніру стали українки Ольга Падошик, яка у фіналі вагової категорії до 39 кг виграла у росіянки Анастасії Лапшиної (6:4) та Євгенія Сєдих (62 кг), якій також вдалося перемогти представницю Росії Крістіну Бондаренко (6:2), повідомляє Укрінформ.

Срібну нагороду здобула Юлія Кухарук (68 кг) - у вирішальному протистоянні за "золото" за рахунку 0:0 судді віддали перевагу її суперниці росіянці Златославі Степановій.

Бронзові медалі виграли Сніжана Онуфрієва (33 кг), яка у сутичці за 3-тє місце взяла гору над своєю співвітчизницею Діаною Латс (4:0), Олександра Шеховцова (36 кг) - після перемоги над угоркою Кінгою Шебок (6:5), а також Аїда Керимова (42 кг), яка упевнено поборола Ніколь Крумову з Болгарії та Кароліна Повк (68 кг), здолавши опір у "малому фіналі" за "бронзу" Меліси Сарітач з Туреччини (5:2).

17 червня місця на п'єдесталі першості Європи розіграють борці греко-римського стилю.