Норвезький біатлоніст Йоганнес Бьо виграв

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бьо виграв "золото" в індивідуальній гонці

Олімпіада-2018
На XXIII зимовій Олімпіаді у Пхьончхані (Республіка Корея) розіграли черговий комплект нагород.

Чемпіоном Ігор-2018 став норвезький біатлоніст Йоганнес Тіннес Бьо, який з результатом 48 хвилин 03,8 секунди при 2 промахах переміг в індивідуальній гонці на 20 км з чотирма вогневими рубежами, повідомляє Укрінформ.

"Срібло" виграв дворазовий чемпіон світу словенець Яков Фак (відставання 5,5 секунди), "бронза" дісталася австрійцю Домініку Ландертінгеру (14,2 секунди), який також показав ідеальну стрільбу.

Кращим серед українців став Артем Тищенко, який з чистою стрільбою посів у підсумку 29-е місце. Володимир Семаков (1 промах) фінішував 31-м, Артем Прима (4) - 46-м, Сергій Семенов (3) - 53-м з 86-ти учасників.

Триразовий олімпійський чемпіон француз Мартен Фуркад з двома промахами на останньому рубежі завершив гонку на 5-й позиції.