Кубок світу з біатлону: переслідування в Антгольці виграв Бьо; Підручний - 38-й

Норвезький біатлоніст Йоганнес Тінгнес Бьо переміг в суботу в гонці переслідування на 12,5 км на шостому етапі Кубка світу в італійському Антгольці.

Результат скандинава, який ідеально відпрацював на чотирьох вогневих рубежах, - 31 хвилина 14,4 секунди, повідомляє Укрінформ.

Йоганнес Тінгнес Бьо випередив на 1 хвилину лідера загального заліку Кубка світу француза Мартена Фуркада (1 промах). Третім став росіянин Антон Шипулін (1 промах), який відстав від лідера на 1 хвилину 18,4 секунди.

Серед українців кращим був Дмитро Підручний, який після 44-го місця в спринті піднявся на 38-у позицію (4 хвилини 08,3 секунди відставання, 4 промахи). Володимир Семаков після 12-го результату в спринтерській гонці опустився на 41-й рядок (4.12,7 відставання; 3 промахи).

21 січня в Антгольці пройдуть жіноча і чоловіча гонки з масовим стартом.