Біатлон: Тіріл Екгоф виграла спринт в Антгольці, Віта Семеренко - 22-а

Норвежка Тіріл Екгоф перемогла в спринтерській гонці на 7,5 км на шостому етапі Кубка світу з біатлону, який стартував у четвер в італійському Антгольці.

Результат переможниці - 21 хвилина 05,3 секунди, повідомляє Укрінформ.

Другою дистанцію подолала німкеня Лаура Дальмаєр (12 секунд відставання від лідера), третя у фінішному протоколі - чешка Вероніка Віткова (20,6 секунди відставання). Всі призери сьогоднішньої гонки чисто відстрілялися на двох вогневих рубежах.

У складі українок кращою була Віта Семеренко, яка прийшлла до фінішу 22-ю (1 хвилина 21,1 секунди відставання; 1 промах).

Ірина Варвинець (1 штрафне коло) фінішувала 32-ю, Валя Семеренко (2) - 64-ю, Ольга Абрамова (3) - 74-ю.

Юлія Джима і Анастасія Меркушина не стартували через хворобу. Олена Підгрушна готується до Олімпійських ігор за індивідуальною програмою.

19 січня в Антгольці відбудеться чоловічий спринт на 10 км. Початок гонки о 15.15 за київським часом.

На фото: норвезька біатлоністка Тіріл Екгоф (biathlonfans.com).