Футбол: Мессі забив свій 100-й єврокубковий м’яч у матчі проти

Футбол: Мессі забив свій 100-й єврокубковий м’яч у матчі проти "Олімпіакоса"

Нападаючий каталонського футбольного клубу "Барселона" Ліонель Мессі забив свій 100-й м’яч у єврокубках.

У поєдинку "Барселона" – "Олімпіакос", який відбувся на стадіоні "Камп Ноу" у рамках 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, 30-річний аргентинець відзначився голом на 61-й хвилині.

Таким чином на рахунку зіркового футболіста 97 забитих м’ячів в Лізі чемпіонів і 3 – в Суперкубку УЄФА.

Випереджає досягнення Мессі лише форвард мадридського "Реала" португальській футболіст Кріштіану Роналду, на рахунку якого вже 113 забитих м’ячів в єврокубках.

Нагадаємо, що у поєдинку "Барселона" (Іспанія) - "Олімпіакос" (Пірей, Греція) (3:1) м’ячі забили Мессі (на 61-й хвилині), Дінь (64) - Ніколау (18 автогол, 90).