Збірна України чекає на жереб еліт-раунду юнацького Євро-2018 з футболу

"Синьо-жовті" посіли друге місце у 11-й відбірковій групі і продовжать кваліфікацію в елітному раунді юнацького чемпіонату Європи (футболісти до 17-ти років).

Після упевнених перемог над господарями відбіркового турніру болгарами (3:0) та однолітками з Азербайджану (6:1) підопічні Олега Кузнєцова у понеділок не втримали перемогу у заключній зустрічі з командою Ірландії - 1:3, повідомляє Укрінформ.

На гол півзахисника київського "Динамо" Вікентія Волошина, який відзначився на 14-й хвилині, ірландці після перерви відповіли влучними ударами Адама Уче Ідага (42, 80+2) та Адама О'Райлі (54).

Турнірне становище: Ірландія - 9 очок, Україна - 6, Азербайджан - 3, Болгарія - 0.

Жеребкування елітного раунду юнацького чемпіонату Європи відбудеться 13 грудня у Ньйоні (Швейцарія). Матчі цієї стадії пройдуть навесні 2018-го. Всі учасники будуть поділені на вісім квартетів. Переможці груп і сім кращих других команд проб'ються у фінальну стадію. У ній також зіграє збірна Англія, яка прийме турнір у травні 2018 року.