Волейбол: «Хімік» здобув Суперкубок України серед жіночих команд

Команда з Южного продовжує збирати трофеї в українському волейболі.

Чинний чемпіон і володар Кубка України «Хімік» в першому матчі сезону обіграв «Галичанку» 3:1 і завоював другий поспіль Суперкубок України. Про це повідомляє Sport Arena.

«Хімік» спокійно почав матч, дозволяючи суперницям триматися в одному ритмі. Перевага фаворитів в першому сеті в різні моменти становило від одного до чотирьох очок, але хороша кінцівка партії дозволила чемпіонкам без зайвих нервів забрати сет – 25:19.

У другому сеті повільний темп зіграв проти «Хіміка» - «Галичанка» довгий час трималася на рівних, а потім за рахунку 18:18 видала серію з шести поспіль очок. Команда з Тернополя зуміла здивувати більш досвідченого суперника, зрівнявши рахунок за сетами - 25:19.

Несподіваний програш партії розлютив «Хімік», змусивши чемпіонок включити більш високий темп гри. На цьому інтрига померла – «Галичанка» не зуміла боротися з опонентками, програвши з різницею в 10 розіграшів в третій партії. Четвертий сет також пройшов під контролем «Хіміка» - 25:14 в  партії і 3:1 в матчі.