АПЛ: «Ман Сіті» забиває сім м’ячів, «Челсі» сенсаційно програє

Суперник «Шахтаря» повернув собі перше місце.

В матчі 8-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» розгромив «Сток Сіті» 7:2. Про це повідомляє Укрінформ.

Суперник «Шахтаря» в Лізі чемпіонів – «Манчестер Сіті» продовжив свою переможну серію в АПЛ. Сьогодні команда Хосепа Гвардіоли розгромила «Сток Сіті» 7:2. У переможців відзначились: Габріел Жезус (двічі), Стерлінг, Давид Сільва, Фернандіньо, Сане і Бернарду Сілва.

Натомість «Челсі» шокував своїх вболівальників, програвши аутсайдеру ліги «Крістал Пелас» 1:2. На 11-й хвилині захисник «Челсі» Аспілікуета поцілив у власні ворота. Гості швидко відігрались – забив Бакайоко, але перед самою перервою Заа знову вивів «Пелас» вперед. Господарі втримали переможний рахунок після перерви і створили найгучнішу сенсацію 8-го туру.

Непросту перемогу здобув «Тоттенхем», який вдома обіграв «Борнмут» 1:0. Гол в активі Еріксена.

«Ман Сіті» набрав 22 очки і повернув собі перше місце в АПЛ. «МЮ» знову другий, маючи 20 пунктів. На третьому місці «Тоттенхем», який має 17 очок.