Українці перемогли Косово у кваліфікації чемпіонату світу з футболу

Футболісти національної збірної України перемогли у п'ятницю, 6 жовтня, команду Косово (2:0) у поєдинку передостаннього, 9-го туру, відбіркового циклу чемпіонату світу-2018.

Перший м'яч на нейтральному полі стадіону "Лоро Борич" в албанському Шкодері на 60-й хвилині після флангової подачі Євгена Коноплянки у власні ворота забив косовар Леарт Пачарада, повідомляє Укрінформ.

На 86-й хвилині успіх закріпив Андрій Ярмоленко, для якого це вже  шостий гол у відбірковому циклі.

Зустріч обслуговувала суддівська бригада з Англії. Головний арбітр - Крейг Поусон, лайнсмени - Лі Беттс і Ян Ассен, четвертий рефері - Мартін Аткінсон.

В інших матчах відбіркової групи І Туреччина в Ескішехірі програла  Ісландії (0:3), а Хорватія у місті Рієка не змогла перемогти Фінляндію - 1:1.

Турнірне становище: Ісландія - 19 очок, Хорватія - 17, Україна - 17, Туреччина - 14,  Фінляндія - 8, Косово - 1.

В останньому турі підопічні Андрія Шевченко зіграють 9 жовтня у Києві вирішальний матч проти хорватів.