Українська дзюдоїстка виграла

Українська дзюдоїстка виграла "бронзу" на першості світу в Чилі

Перший день юнацької першості світу з дзюдо в Сантьяго (Чилі) приніс Україні бронзову нагороду.

Призером турніру у ваговій категорії до 40 кг стала українка Анастасія Балабан, повідомляє Укрінформ.

У сутичці за "бронзу" Балабан у ніч на четвер здобула перемогу над Сарою Кулим з Казахстану.

"Золото" в цій вазі дісталося росіянці Марині Воробйовій, "срібло" виграла Івана Ніколич з Чорногорії.

На найвищу сходинку п'єдесталу на старті світової першості також піднялися бразилець Алді Де Олівейра (до 55 кг), турок Міграк Аккус (до 55 кг) і японка Аруку Кавабата (до 44 кг).

У другий день змагань на татамі вийдуть представники категорій до 48 і 52 кг у дівчат і до 60 і 66 кг у юнаків.

На фото: Анастасія Балабан - третя зліва. (Ijf.org).