Українські паралімпійці виграли медальний залік КС з лижних гонок та біатлону

Паралімпійська збірна України стала першою у медальному заліку Кубка світу-2017 з лижних гонок та біатлону, що завершився у селі Яворів Турківського району на Львівщині.

Усього у змаганнях взяли участь представники 18-ти країн, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"Українці здобули 56 медалей (19 золотих, 16 срібних і 21 бронзову). Друге місце у команди Німеччини - 13 нагород (6, 4 3), третьою стала збірна Франції - 7 (6 золотих та 1 срібна)", - зазначається у повідомленні.

Нині паралімпійці розпочинають підготовку до до чемпіонату світу з лижних гонок та біатлону, що пройде у німецькому місті Фінстерау з 10 по 19 лютого.

Нагадаємо, Кубок світу у Яворові Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України проводив уперше.