"Шахтар" обіграв "Динамо" в українському супердербі

Вольовою перемогою футболістів донецького "Шахтаря" над київським "Динамо" (4:3) завершився у понеділок, 12 грудня, заключний матч 18-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Голи на столичному НСК "Олімпійський" забили Фред (50-та хвилина),  Факундо Феррейра (58) і Дентіньйо (88) - у "гірників"; Жуніор Мораес (1),  Євген Хачеріді (3, у власні ворота), Сергій Рибалка (30) та Артем Беседін (90+2) - у киян, повідомляє Укрформ.

На 60-й хвилині у динамівців з поля вилучений Жуніор Мораес, а на 90+5 - Сергій Рибалка.

Поєдинок обслуговувала суддівська бригада на чолі з арбітром ФІФА Анатолієм Жабченком з Хмельницького.

До цього в українському супердербі "Динамо" в різних турнірах 75 перемагало "гірників", а "Шахтар" динамівців - 48. Ще 42 матчі між визнаними лідерами вітчизняного футболу закінчилися внічию.

Нинішнього сезону у першомі колі чемпіонату матч суперників 6 вересня у Харкові завершився миром - 1:1. Перед сьогоднішнім поєдинком підопічні Паолу Фонсеки випереджали динамівців аж на 10 очок, не маючи у попередніх турах жодної поразки і демонструючи упевнену гру не лише у внутрішній першості, а і в  Лізі Європи. Після цієї поразки кияни вже мають примарні шанси на "золото".

Результати інших матчів туру 18-го туру:

"Дніпро" - "Олімпік" (Донецьк) - 1:1

Голи: Руслан Ротань (29-та хвилина) - Володимир Танчик (85);

"Волинь" (Луцьк) - "Ворскла" (Полтава) - 0:1

Володимир Одарюк (50);

"Карпати" (Львів) - "Зірка" (Кропивницький) - 2:3

Густаво Бланко-Лещук (6), Амбросій Чачуа (71) - Андрій Бацула (30), Федеріко Перейра (69), Олександр Кучеренко (74);

"Олександрія" - "Чорноморець" (Одеса) - 2:1

Станіслав Микицей (17), Василь Грицук (78) - Кирило Ковалець (22).

Турнірне становище: "Шахтар" - 50 очок, "Динамо" - 37, "Зоря" - 34, "Олександрія" - 29, "Олімпік" - 28, "Ворскла" - 23, "Чорноморець" - 23, "Зірка" - 18 "Сталь" - 14, "Дніпро" - 12, "Волинь" - 10, "Карпати" - 5.

Нагадаємо, зустріч 17-го туру "Олімпік" - "Карпати" перенесено на наступний рік.

19-й тур чемпіонату відбудеться наприкінці зими. Базовий день - 25 лютого.