Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Волинь" поступилася "Ворсклі" в Луцьку

Футболісти луцької "Волині" не змогли поповнити свій очковий багаж в останньому нинішнього року матчі.

У 18-му турі чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги команда Віталія Кварцяного в суботу на своєму полі з рахунком 0:1 поступилася полтавській "Ворсклі", повідомляє Укрінформ.

Вирішальний м'яч на 50-й хвилині забив Володимир Одарюк, який вдало зіграв на добиванні.

У недільну програму туру увійшли поєдинки львівських "Карпат" і "Зірки" з Кропивницького, "Олександрії" і одеського "Чорноморця", "Сталі" з Кам'янського та луганської "Зорі".

Завершить футбольний рік українське супердербі. У понеділок, 12 грудня, на столичному НСК "Олімпійський" зійдуться київське "Динамо" і донецький "Шахтар".

Нагадаємо, в стартовому поєдинку туру "Дніпро" і донецький "Олімпік" обмінялися голами Руслана Ротаня, який відкрив рахунок на 29-й хвилині, і Володимира Танчика (85) - 1:1.

Турнірне становище: "Шахтар" - 47 очок, "Динамо" - 37, "Зоря" - 31 "Олімпік" - 28, "Олександрія" - 26, "Ворскла" - 23, "Чорноморець" - 23, "Зірка" - 15 "Сталь" - 14, "Дніпро" - 12, "Волинь" - 10, "Карпати" - 5.