Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Дніпро" і "Олімпік" обмінялися голами

"Дніпру" не вдалося на переможній ноті завершити футбольний рік.

У матчі 18-го, останнього у 2016-му, туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги "синьо-біло-блакитні" на рідній "Дніпро-Арені" розійшлися миром з донецьким "Олімпіком" - 1:1, повідомляє Укрінформ.

Авторами голів стали Руслан Ротань, який відкрив рахунок на 29-й хвилині ударом головою після пасу Александру Влада, та Володимир Танчик (85). Господарі догравали поєдинок у меншості - на 67-й хвилині червону картку отримав Сергій Кравченко.

На суботу, 10 грудня, запланована зустріч у Луцьку, де "Волинь" прийматиме полтавську "Ворсклу".

У недільну програму туру увійшли поєдинки львівських "Карпат" і "Зірки" з Кропивницького, "Олександрії" і одеського "Чорноморця", "Сталі" з Кам'янського і луганської "Зорі".

Завершить футбольний рік українське супердербі. У понеділок, 12 грудня, на столичному НСК "Олімпійський" зійдуться київське "Динамо" та донецький "Шахтар".

Турнірне становище: "Шахтар" - 47 очок, "Динамо" - 37, "Зоря" - 31, "Олімпік" - 28, "Олександрія" - 26, "Чорноморець" - 23, "Ворскла" - 20, "Зірка" - 15, "Сталь" - 14, "Дніпро" - 12, "Волинь" - 10, "Карпати" - 5.