"Зоря" в Одесі не змогла перемогти "Манчестер Юнайтед"

Фото
Футболісти луганської "Зорі" поразкою від англійського гранда "Манчестер Юнайтед" завершили груповий турнір Ліги Європи УЄФА.

У матчі шостого туру команда Юрія Вернидуба в Одесі поступилася підопічним Жозе Моурінью з рахунком 0:2, повідомляє Укрінформ.

Авторами голів на стадіоні "Чорноморець" стали екс-гравець донецького "Шахтаря" Генріх Мхітарян, який відзначився на 48-й хвилині, і Златан Ібрагімович, якому на 88-й хвилині асистував Поль Погба.

В іншому поєдинку групи А голландський "Феєноорд" програв турецькому "Фенербахче" - 0:1.

Підсумкове турнірне становище: "Фенербахче" - 13 очок, "Манчестер Юнайтед" - 12, "Феєноорд" - 7, "Зоря" - 2.

Жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, куди з квартету А пробилися "Фенербахче" і "Манчестер Юнайтед", пройде найближчого понеділка, 12 грудня, у Ньоні (Швейцарія).