"Шахтар" здобув шосту поспіль перемогу у Прем'єр-лізі

Донецький "Шахтар" завдав поразки "Сталі" з Кам'янського у матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги - 2:0.

Шостої перемоги поспіль у національній першості "гірники" добилися завдяки голам Марлоса, який "черпачком" відкрив рахунок на 31-й хвилині, та Тайсона (79), якому вдався прекрасний обвідний удар у праву дев'ятку воріт Юрія Паньківа, повідомляє Укрінформ.

У наступному, заключному у цьому році турі "Шахтар" 12 грудня на НСК "Олімпійський" у Києві зіграє зі столичним "Динамо", від якого "помаранчево-чорні" відірвалися вже на 10 очок.

Завершить недільну програму туру дербі "Зірка" (Кропивницький) - "Олександрія".

Результати суботніх матчів туру:

"Ворскла" (Полтава) - "Динамо" (Київ) - 2:2

голи: Санжар Турсунов (15-та хвилина), Павло Ребенок (34) - Сергій Сидорчук (5), Андрій Ярмоленко (14, з пенальті).

"Чорноморець" (Одеса) - "Волинь" (Луцьк) - 0:0.

"Зоря" (Луганськ) - "Дніпро" - 2:3

голи: Денис Безбородько (56), Олександр Караваєв (61) - Владислав Кочергін (14, 79), Валерій Лучкевич (23).

Поєдинок донецького "Олімпіка" і львівських "Карпат" скасовано через непридатність поля стадіону "Ювілейний" у Сумах (погодні умови).

Турнірне становище: "Шахтар" - 47 очок, "Динамо" - 37, "Зоря" - 31, "Олімпік" - 27, "Олександрія" - 25, "Чорноморець" - 23, "Ворскла" - 20, "Сталь" - 14, "Зірка" - 14, "Дніпро" - 11, "Волинь" - 10, "Карпати" - 5.