Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Олімпік" не втримав перемогу в Олександрії

Футболістам донецького "Олімпіка" не вдалося в гостях обіграти "Олександрію" у поєдинку 16-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Матч на олександрійському стадіоні "Ніка" завершився внічию - 1:1, повідомляє Укрінформ.

Рахунок відкрив Іван Матяж, який на 50-й хвилині вивів вперед гостей, реалізувавши пенальті. Господарі відновили паритет на 78-й хвилині завдяки влучного удару Віталія Пономаря.

На 46-й хвилині суперники залишилися у меншості: у складі "Олександрії" з поля був вилучений Андрій Запорожан, в "Олімпіка" - Антон Поступаленко.

У недільній програмі 16-го туру ще два поєдинки - львівських "Карпат" і луганської "Зорі" (17.00, "2+2"), "Дніпра" і донецького "Шахтаря" (19.30, "2+2").

Результати суботніх матчів туру:

"Сталь" (Кам'янське) - "Ворскла" (Полтава) - 0:1

гол: Павло Ребенок (89-й хвилинf).

"Чорноморець" (Одеса) - "Зірка" (Кропивницький) - 2:1

голи: Дмитро Коркішко (25), Олександр Андрієвський (78) - Дмитро Білоног (3).

"Волинь" (Луцьк) - "Динамо" (Київ) - 1:4

голи: Анатолій Діденко (6) - Жуніор Мараес (21, 71, 90+3), Андрій Ярмоленко (45).

Турнірне становище: "Шахтар" - 41 очко, "Динамо" - 36, "Зоря" - 30, "Олімпік" - 27, "Олександрія" - 25, "Чорноморець" - 22, "Ворскла" - 19, "Сталь" - 14, "Зірка" - 14, "Волинь" - 9, "Дніпро" - 8, "Карпати" - 4.